top of page
סדנאות משחק תל אביב

התקופה שלי בסטודיו של משה ופניק היתה אחת התקופות היפות. זה יותר מדויק לקרוא לסטודיו בית כי ברגע שנכנסתי בדלת משה ודינה הפכו להיות משפחה. זה המקום שבו יכולתי להיות אני, לפתח את הידע והכשרון שלי, ולגדול מהמקום שבו אני נמצאת ולא בהשוואה לאחרים. אם את/ה שוקל להצטרף לסטודיו למשחק של משה אל תחשבו פעמיים! זה ה-מקום!

מיה חורי, בוגרת הסטודיו

השיעורים בסטודיו זה משהו מיוחד ,כל שיעור אני יוצאת עם הבנות חדשות, כלים ובמיוחד עם תחושת סיפוק שמלווה אותי.
היחס האישי שאני מקבלת ,הרגשה שמשה מלווה אותי בכל צעד וצעד, בתרגילים שאנחנו עושים , בעבודה על הסצנות, ובמיוחד בהרגשות והחששות שלי, לא מוותר לי ותמיד מצליח להוציא ממני את הכי טוב שלי.
תמיד יודע להגיד את המילה הנכונה ואת השיקוף הכי נכון שבאת עוזר לי וממקד אותי בעבודה האישית שלי בבית ככה שמשיעור לשיעור אני באמת רואה את השיפור והתהליך שאני עוברת.
אני מודה על הבחירה והזכות ללמוד במקום הכי חם ונעים, שמתמקד בלמידה של התלמיד וההתקדמות שלו.
תודה

מיכל לוין, סטודנית שנה ב' 2019

המקום ששינה לי את החיים והפך אותם ליצירה אחת גדולה! 
הבעיות פתאום נעשו קטנות יותר ופחות מעניינות, וההגעה לסטודיו נהייתה מרגשת כל פעם יותר ויותר.
לא האמנתי בחיים שאוכל לעמוד על במה מול קהל, לדבר, לשחק ואפילו להנות מזה בטירוף! 
כל השנים הייתי ה"ביישנית" שלא יכולה להביע את עצמה מול אנשים. והכל התהפך. 
מקום חם שנותן לך לצמוח ולגדול, כי אתה מרגיש בטוח ממקום של ללמד אותך ולתת לך ליישם ולא ממקום של 'תחרות'. זה ההבדל המהותי ממקומות אחרים. 3 שנים של הנאה מאוד גדולה! 
נשאר רק לומר: תודה!!

רמית נוריאל-סולימנוב, בוגרת הסטודיו

 

להיות כל מה שאתה רוצה - בלי גבולות! 

לחוות חופש אמיתי - להיות משוגע, מכוער, דפוק, יפה וקסום....

השיעורים עם משה היו חוויה מדהימה כי הרגשתי שהוא מקדם 

אותי באופן אישי כשחקנית. 

כמו שמשה אומר שיעורי המשחק הם "מעבדה" שבה אפשר לנסות

הכל - החוויה של המשחק והיצירה של המשחק הן דבר מדהים בעיני. 

מסע הרפתקני שבו גיליתי עוד ועוד צבעים שלי, יכולות ותובנות.

מאיה קליגר, בוגרת הסטודיו

כשהגעתי לסטודיו למשחק של משה ופניק ידעתי שיש לי כישרון מסויים אבל התחלתי עם המון ספקות בנוגע לתחום המשחק ובכלל. 
אני חושבת שלא הייתי יכולה לדמיין את הסטודיו הזה לפני שחוויתי אותו, 
סוג של "ארץ לעולם לא" - אין מקור להשוואה כדי לתאר את המקום הזה, כי הוא חסר תקדים. יש בו קודם כל מקום בשבילך כאינדיבידואל - "להיות", מי שאתה, עם הקשבה וכבוד לצד רמת מקצועיות בלתי מתפשרת. מהר מאוד הרגשתי בטוחה, אהובה ויכולה ליצור.

 

היה מרתק לעבוד עם משה - חוויה אמיתית.  משה הוא גאון, מורה שיודע לתת כלים מעשיים ולהוביל כל תלמיד בחוכמה על הסולם האישי שלו למעלה להישגים מדהימים. 

דינה המקסימה הביאה את פיתוח הקול והמוסיקה - בשבילי עולם ומלואו - קיבלתי ממנה

המון חופש לבטא את מי שאני כזמרת. 

אני יכולה לומר שבזכות הלימודים האלה אצל דינה ומשה, העליתי את רמת הביטחון העצמי והביטוי שלי כאדם ושחקנית לגבהים חדשים.    

המון תודה לדינה ומשה על מפעל החיים הזה שמבחינתי היווה נקודת מפנה מהמשמעותיות ביותר בחיי. 

 מאיה קליגר, בוגרת הסטודיו

למשה, אחזור ואדגיש שאני חושבת שאתה מורה מדהים ושמצאתי את עצמי נפעמת לא פעם מחדות האבחנה, הדיוק והחוכמה שליוו כל פן בעשייתך.
 מה שלמדתי ממך ילווה אותי עוד שנים רבות.

ליאת שדה

בית ספר למשחק ששינה לי את החיים.
 3 שנים הכי כייפות שלי. מדהים.

                                  רמית סולימנוב, בוגרת

בתור תלמיד בסטודיו למשחק ,אני מוכרח לציין את האווירה בלימודים והגיבוש שממש יוצאים מהכלל.  
משה ופניק הוא המורה הכי מקצועי והכי נשמה שאני מכיר...תודה משה. 
אור לוין,  2008

"אחרי שנתיים של לימודי משחק, אני יכול להגיד שהדרך שעברתי היא עצומה וכיפית. כמו הרבה אחרים, גם אני הגעתי עם חששות וספקות עצמיים, "נראה איך זה" ו-"זה רק תחביב" והיום אני מרגיש - שחקן אמיתי." אבנר ח., 2010

 

 

And...

 

Action!

כשהגעתי לסטודיו למשחק בקושי העזתי להגיד את שמי ליד קבוצת אנשים... היום אני משחקת בהצגה של במת השחקנים, מול קהל של 200 איש ונהנית מכל רגע. 

 טובי פרנקו, בוגרת סטודיו 2006 

דינה ומשה! אני עוקבת אחרי הפעילות שלכם, ונזכרת בהנאה מרובה בתקופה שהייתי חלק מהסדנה ומהחוויה שעברתי אצלכם. ​אם לא הספקתי להגיד בזמנו,אז תודה על חוויה מעצבת ונהדרת, שתמיד תשאר בזכרוני!​

 נילי פוריש, 1/2017

לימודי משחק בתל אביב
בתי ספר למשחק תל אביב

"בית ספר למשחק מקצועי ביותר עם אווירה חמה וחברית. לומדים משחק במלוא מובן המילה. מתאים גם לאנשים שרוצים באמת להיות שחקנים וגם לכאלה שרוצים להשתחרר,להנות ולחוות את התקופה הכי מרגשת בחייהם.משה ופניק מורה מ ע ו ל ה !!!"
ליאן בר ניב 2010

"הרבה שנים אני לומדת משחק, כולל לימודים אינטנסיבים של 3 שנים בבית ספר מקצועי למשחק... ...משה ופניק- מהאנשים המדהימים שפגשתי בחיי, מצליח ללמד עם כ"כ הרבה אהבה, גורם לך לרצות רק לדעת עוד קצת ועוד קצת על המקצוע המופלא הזה שנקרא משחק, ויותר מהכל, להבין איפה אתה מתחבר לתוך זה בקלילות מושלמת. כן, זה הרבה יותר כיף ממה שזה נראה, במיוחד אם גורמים לך לא לפחד מהבמה ומהקהל אלא לאהוב אותם, לאהוב אותם כ"כ שלא אתה ולא הם ירצו שתרד משם. וכל זה אחרי 5 שיעורים בלבד!!kiss kiss לירן"

לירן נעמן

"מחכה לשיעורי המשחק כל שבוע

- זה כמו האויר לנשימה שלי,

משה ודינה אנשים מדהימים והלימודים

עצמם הם רצף של חוויות שמלמדות אותי

כל פעם דברים גם על החיים עצמם.הלוואי

והשיעור אף פעם לא היה נגמר..." גלית ברזילי 2008

לימודי משחק ושיעורי משחק תל אביב
שיעורי משחק לימודי ערב

"..נגעתם בי לא פחות מאשר אני בכם!!! ...

ברור לי שאין באף מקום גישה כמו שקיימת

בסטודיו למשחק הזה, אהבת אדם, חדוות יצירה,רצון אמיתי לתת ויכולת להוציא מכל אחד את הטוב ביותר שלו.... הרגשתי את זה על בשרי. ..אמליץ עליכם בחום לכל מי שיתעניין או שיחפש משהו בכיוון" 
מיכל טל 2011

"לא ידעתי מאיפה להתחיל, החששות מרובים והאפשרויות מגוונות.והסטודיו למשחק עשה לי סדר.לימודי משחק מקצועיים בלי פשרות, אווירה חמימה ותומכת, חבריי הכיתה הם באמת החברים הכי טובים, וזה בלי ציניות מה שאי אפשר להגיד על בתי ספר למשחק אחרים שאני מכיר.הסטודיו למשחק של משה מלמד אותך משהו הרבה יותר גדול מלהיות שחקן, הסטודיו מלמד אותך להיות אומן.ממליץ בחום" 
אריאל חדד, מרץ 2010

"אין מקום כזה! משה מורה בחסד עליון. יש לו יכולת נדירה לדעת בדיוק מה כל תלמיד צריך כדי להגיע להישגים ולמימוש הפוטנציאל שלו. יחס אישי לכל אחד, הלימודים ברמה מקצועית מאוד, בלי פשרות ויחד עם זאת האווירה פה תמיד מפרגנת ותומכת, שזה ממש לא מובן מאליו בתחום הזה...אנשים כאן באמת חברים טובים ופשוט כיף להגיע לשיעורים. אני רואה את עצמי וגם את חברי לכיתה משיעור לשיעור פורחים ומגיעים לשיאים אישיים. המקום הזה עשה אצלי שינוי עצום בחיים. קיבלתי כלים מדהימים לעבודה כשחקנית, היום אני יודעת לעבוד נכון ולא פחות חשוב- אני אוהבת את הבמה וכבר לא מפחדת ממנה. זאת תקופה מדהימה. אני לא רוצה לסיים את הלימודים:)" דורין קורן , שנה ג' 2013

לימודי משחק שיעורי ערב תל אביב

"כשנרשמתי לסטודיו למשחק חשבתי שנרשמתי לסדנת משחק אבל התברר לי שנרשמתי למשפחה. משה הוא במאי ומורה מצויין למשחק למדתי ממנו המון. כל פעם שהוא נוגע בסצנה, זה בי"ס למשחק בעבורי. אל תחשבו פעמיים !!" עמיחי דנינו 2011

סדנאות משחק תל אביב

"סטודיו למשחק של משה ופניק , זה הרבה יותר מבית-ספר למשחק, זה בית-ספר לחיים! אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בחיים! תודה משה!" לורה ארמן

בית ספר למשחק תל אביב
לימודי משחק תל אביב

"אי אפשר אפילו לתאר את השינוי שנוצר בי מאז שהתחלתי ללמוד בבית הספר למשחק של משה ופניק - הגעתי ביישנית, חסרת ביטחון, בלי כל ידע לגבי משחק ואחרי תסכול ממורים ומקומות אחריםהגעתי לסטודיו למשחק ופגשתי שם את המורה הכייי מדהים למשחק ולחיים, משה ופניק!
מכל שיעור משחק אני יוצאת עם תובנות חדשות, כלים חדשים, ואנרגיות מחודשות!
לכל אורך הדרך משה משקיע את כל כולו בשביל כל תלמיד!ואפילו שאני רק באמצע הדרך אני כבר לא יכולה לזהות את איך שהייתי לפני הסטודיו למשחק מרוב השיפור והשינוי המדהים שקרה לי! המקום הכי מקצועי ואוהב ומושקע שפגשתי בחיים! 
משה ופניק לא מוותר, דוחף, משקיע, ויודע בדיוק איזה כלי לתת שבדיוק ישפר את היכולות שלי ברמה מטורפת!
בזכות זה שהבטחון שלי עלה לשמיים ברור לי לגמרי שאני אצליח להיות שחקנית ולעשות את מה שאני הכי אוהבת!אין עוד מה לומר חוץ מהמון המון המון המון תודה!♥♥♥♥." אביגיל פרידמן, 2013

"אני חושב שמשה ופניק מורה לא רק למשחק , אלא לחיים. הוא יודע למצוא גישה לכל אחד ולהפוך אותו לשחקן מוכשר ואיש הפקה מקצועי. אני נהנה בכל שיעור ותמיד מגלה דברים חדשים, זה פשוט לא נגמר! ממליץ בחום על בית הספר למשחק הזה לכל אלו שרוצים ללמוד באווירה הכי ידידותית וברמה המקצועית ביותר :)"
 דימה פרידריך, 2011

"האווירה המדהימה הדביקה אותי למקום. משה ופניק הוא מורה אמיתי, סופר כריזמטי, מרתק המעניק יחס אישי וחם לכולם.אני שמח מאוד על הבחירה שעשיתי, כי הסטודיו למשחק תורם לי באופן יוצא דופן לתקשורת, לביטחון העצמי וכ שחקן כל שיעור משחק אני מגלה אצלי משהו חדש" 
קובי בן זקן, 2008

סטודיו למשחק תל אביב

"פתיחות, שיחרור, קבלה, שימחה, מודעות עצמית, תקשורת. משחק משחק משחק. בית ספר למשחק לחיים ומורה לחיים, השיעורים מאתגרים, כול שיעור משחק בסטודיו הוא חוויה ענקית עם מורה מדהים שמוכן לתת את כולו, לא מוותר, לא מתפשר ונותן המון כוח וביטחון. ממליצה בחום, מאז שאני בסטודיו למשחק אני מאושרת." עינב כץ, 2008

"הסטודיו למשחק! מי שתמיד רצה ללמוד משחק, להתנסות, לחוות ולהנות ,זו הנחלה. בניהולו והדרכתו של משה ופניק, עם המון ידע, מקצועיות, סבלנות, השקעה, יחס אישי ובלי סוף אהבה!" 
שיקמה כהן, 2007

סטודיו למשחק תל אביב

"אוירה נפלאה, לימוד תוך כדי התנסות, דרך להשתחרר מלחצי היום יום, תלמידים איכותיים ומורה משלהב!"   מירי, 2003

"מגיל קטן אני אוהב את הבמה, ותמיד רציתי לפתח כישורים כשחקן וזמר אבל פחדתי פחד נוראי לנסות אודישנים בבתי ספר למשחק, כל מי שמסביבי דאג להזכיר לי עד כמה שקשה להצליח בתחום התיאטרון והמשחק וניסה להוריד אותי מהרעיון...

כשהתקבלתי לסטודיו למשחק לפני שנתיים וקצת, קיבלתי גל של חום ואהבה מכל החבר'ה וכמובן ממשה ודינה, התחלתי להגיע באופן קבוע לשיעורי משחק ופיתוח קול שכל אחד מהן הוא חוויה בפני עצמו - קיבלתי הזדמנויות לפתח את היכולות שלי ולעלות על הבמה וגיליתי עולם!!

אני מאושר שלא ויתרתי על החלום הזה ובזכות משה אני גם יודע שהבמה זה המקום בשבילי, והחשוב מכל קיבלתי חברים אמיתיים לחיים כאלה שבכל רגע יהיו שם בשבילך ויתנו לך את הנשמה...

מהיום שהתחלתי ללמוד בסטודיו למשחק אני פשוט בנאדם שמח יותר, התפתחתי בתחומים אחרים בחיים בזכות לימודי המשחק שזה מדהים! אז אם אתה מתלבט...

תקבע ראיון אצל משה ותצא עם חיוך בכל מקרה,

בוא לשיעור נסיון במשחק - תצא עם בטן כואבת מרוב שתצחק.

באהבה... יניבוז" יניב עוז, 2011

"לשחק את החיים...תענוג צרוף של ידע רב וחוויה. כל מה שתמיד רצית לעשות ואמרו לך שאתה לא יכול...הגיע הזמן להתבדות...תהנו.." אירית רולניק, 2007

 

"היפה בסטודיו למשחק של משה ופניק הוא – שכל תלמיד מגיע עם רמה מסוימת ביכולת המשחק שלו, חלק מגיעים ללא ניסיון וללא ידע ואחרים מגיעים כשחקנים מתחילים, אבל כל אחד מקבל התיחסות אישית.נגעתם בכולנו.
אלה היו שלוש שנים מלמדות, מדהימות ומשמעותיות ביותר בחיי, באתי לשלושה חודשים נישארתי שלוש שנים. הצלחתם להוציא ממני דברים שלא ממש האמנתי שאוכל להפיק בבית ספר למשחק, גם במשחק גם בשירה וגם בתנועה, ואפילו בקומדיה. תודה רבה לכם. 
אוהבת"
אילת שלום. אוקטובר 2013 

"אני זוכרת כשהגעתי לסטודיו למשחק של משה ופניק פעם ראשונה לאודישן, התרגשתי נורא ולא זכרתי את הטק...סט.

משה ופניק העביר לי תרגיל שחרור ואז פתאום מצאתי את עצמי אומרת את הטקסט כשאני קופצת, צורחת, צוחקת, בוכה.. ובחיים לא הרגשתי יותר טוב... כשהתחלתי ללמוד משחק הייתי מלאה בחששות שאולי אני לא טובה וכולם הרבה יותר טובים ממני . ואז משה פשוט אמר לי: "חניתה אל תשווי את עצמך לאחרים תשווי את עצמך לעצמך." ומאז באמת לא השוויתי את עצמי לאחרים והתקדמתי בקצב שלי... התקופה היפה ביותר בחיים שלי."

חניתה שי, 2002 

"בשבילי הסטודיו למשחק זה הבית, מקום בו אני יכולה להתפתח מקצועית ואישית, האוירה נעימה, מקצועית וכייפית, משה ופניק הוא כמו אבא, מורה נהדר, ואדם מדהים, תמיד עוזר, תמיד דואג,תמיד מקשיב, לא תיכננתי ללמוד מישחק ב לימודי משחק מלאים, אבל מהרגע שניכנסתי לשיעור הראשון פשוט לא יכולתי לעזוב..." הילה צוויג

"הלימודים בסטודיו למשחק של משה ופניק הם חוויה מרתקת ,מורה מצויין שיודע להתאים את עצמו לכל תלמיד ותלמיד בין אם אתה מתחיל או מתקדם ,נותן המון כלים לשחקן ,והמון כלים לחיים אצל משה ופניק למדתי המון דברים שעזרו לי לשפר את הביטחון שלי בחיים הפרטיים ועל הבמה.   מומלץ!!!" 
אורן קוזי 2009

"משה ופניק- הוא כמו אבא לכולנו. יחס אישי, בכל מקום בכל שעה, לא מוותר, אוהב, מפרגן, דואג. אני יודעת בזכות משה ופניק ובזכות האנשים המדהימים בסטודיו למשחק שמקומי הוא על הבמה ובתיאטרון, לתמיד. בסוף כל שיעור להגיע להתעלות רוח, למקומות חדשים, לשיאים אישיים! קיבלתי כלים מדהימים. והכי חשוב, פרגון, התמדה ובטחון. תודה תודה" לין לאור 2008

"כאשת עסקים, בעלת חברה ליעוץ עסקי פיננסי ושיווקי, באמצע החיים, מצאתי מקלט נפלא מעולו של העולם. הסטודיו למשחק מעניק כלים להשתחרר ויכולת נפלאה של הבעה עצמית. משה ופניק - המורה והדמות החיה בסטודיו למשחק, הינו בעל כשרון יוצא מן הכלל בהעברת האינפורמציה, בחידודה והפנמתה אצל הסטודנטים ב סטודיו למשחק. כשרונו הייחודי של משה בהדרכה, הוראה ומתן כלים- מצליחים לקדם גם סטודנטים שהינם חסרי נסיון במשחק לחלוטין- למקומות בלתי אפשריים ולהשגים נפלאים בתחום. ממליצה לכולם להתנסות ולהינות" מירי נווה 2006

"שמעתי על הרבה מקומות למשחק והכרתי הרבה אנשים שהלכו

לבתי ספר למשחק אחרים. מה שמבדיל את הסטודיו למשחק של משה ופניק משאר המקומות הוא שרק כאן יש את היחס הפרטני והאישי לכל סטודנט. הקבוצה מורכבת מ- 15 איש לכל היותר מאוד מגובשים ואיכותיים שבראשם עומד מורה משכמו ומעלה שנותן אין ספור כלים וידע לתלמידיו. אני יודעת שזה נשמע קלישאה, אבל אם זה ללמוד משחק אז רק אצל משה ופניק!!!" דפנה כהן 2006

"הסטודיו למשחק של משה ופניק, אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אז פשוט אספר את הסיפור שלי. אני הגעתי ללמודי משחק בסטודיו מתוך רצון לשפר את חיי, לרכוש יותר ביטחון עצמי ולשפר את יכולת העמידה מול קהל... אני יכולה לומר שהסטודיו נתן לי את מה שחיפשתי ויותר מזה. הלימודים בסטודיו למשחק שיפרו את יכולת התקשורת שלי עם כל האנשים בחיי בצורה משמעותית, עזרו לי "לצאת החוצה" מעצמי ולא לשקוע בפנים, עזרו לי לקחת יותר אחריות על חיי בכל ההיבטים של חיי... ומה שיפה בכל זה זה שאת כל הכלים האלו קיבלתי דרך הלמידה של-איך להיות שחקנית. הגעתי ל סטודיו למשחק של משה ופניק ללא כל ניסיון והיום אני יכולה לומר שמתהווה בתוכי כבר שחקנית שיודעת הרבה על משחק ובמה. משה הוא מורה דרך, הולך עם התלמידים שלו עד הסוף מבלי לוותר להם ומעולם לא נותן הרגשה כי הוא עושה את הדברים כי צריך, אלא פשוט כי הדרך שלו להתקדם בחיים היא דרך קידום תלמידי המשחק שלו ! לא משנה כמה זמן זה לוקח, וכמה שעות הוא יצטרך להקדיש מעבר לזמן המיועד. הדבר היחיד שחייב להיות לתלמיד משחק שמגיע ל סטודיו למשחק הוא הרצון לעבור תהליך,להיות תלמיד, להשתנות ולהשקיע, מכאן כל אחד יכול לקבל את חלקו ולגדול... אז לסיכום, תודה למשה, לדינה ולכל חברי הכיתה המדהימים שלי ובהצלחה לכל המתלבטים :)" 
מיכל מור, 2009

   דברו איתי, עכשיו!

Success! Message received.

bottom of page